HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Et Sepeti firması olarak 1997 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.Firma sahibi Ali Mutlu yıllardır içinde olduğu et sektöründe farklı uzmanlık alanları kazanmış olup bunu da müşterilerini yansıtarak daima arkasında "Mutlu Müşteriler" bırakmıştır.Bu doğrultuda hareket eden firmamız liderlik, şeffaflık, dürüstlük ilkeleriyle daima sektörüne ilham kaynağı olacaktır.

İsli etin ana vatanından büyümüş bireyler olarak kuru etin tüm inceliklerini yıllardır lezzetine işliyoruz.Bundan dolayı da firmamız isli et sektöründe sürekli tercih noktası konumundadır.

Misyonumuz

Kuruluşumuzdan bu yana temel ilkemiz isli kuru eti daima alternatifi olmayan bir muazzam damak tadı ve protein kaynağı olarak kalmasını sağlamak.


Vizyonumuz

Boşnak mutfağından çıkan isli kuru eti yıllarca lezzetinden değer kaybetmeden gelecek nesillere en doğal haliyle iletilmesini, sevilmesini kültürel değerinin her zaman korunmasını sağlamak.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

Kurulduğumuz yıllardan bu yana sektörümüzde sürekli gelişmeleri yenilikleri takip ederek bu anlamda firmamıza ve sektörümüze değer katma adına birçok ilkeler edindik. Ve bu ilkeler doğrultusunda ilerlememizin de geri dönüşünü "Mutlu Müşteriler" kazanarak sevincini yaşadık.

Dürüstlük Güvenirlilik

Sektörümüzde ki tüm faaliyetlerimizde yasalara uygun hareket etmeyi kendimize görev bilmek.

Et Sepeti

Yenilikçilik Yaratıcılık

Mensup olduğumuz sektörümüzde ki teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip ederek şirketimizin ilermesini sağlamak.

Et Sepeti

Şeffaflık

Etlermizin hazırlanış aşamasından ürün aşamasına kadar olan süreçleri yasalara aykırı olmadığını daima müşterilerimizin ve firmaların bilmesini sağlamak.

Et Sepeti

Liderlik

Müşterilerimizin ürünlerimizi tercihi konusunda odak noktası olmak ve sektörümüzü de bu konu da öncü olmak.

Et Sepeti